Конкурси

Новорічний креатив


Напередодні різдвяних та новорічних свят, з 18 по 22 грудня, вихованці нашого закладу взяли участь в обласному творчому конкурсі "Новорічний креатив". Діти із задоволеням створювали оригінальні та яскраві прикраси.  Кожна робота неповторна та особлива, адже створена з любов'ю. Кожна дитина залишила в ній частинку своєї душі, свою мрію, своє відчуття новорічної казки.


                                               

Осіннє фотополювання


Осінь завжди зачаровує серце людини незбагненністю кольорів і відтінків, а ще дивовижною неповторністю краси природи, вона народжує безліч творів мистецтва і є невичерпним джерелом натхнення для письменників і поетів, художників і фотографів.

Ось в ролі останніх ми і запропонували нашим учням з 01.11 по 05.11  спробувати свої сили в чудовому фотоконкурсі "Осіннє фотополювання", присвяченому, оспіваної поетами, чарівній золотій Порі!"Україна-це ми!"Україна - Єдина! Україна-це Ми! 22 січня українці святкують важливе для держави свято — День Соборності України. З цієї нагоди була проведена обласна фотовиставка "Україна-це ми!" Вихованці нашого закладу прийняли активну участь у фотовиставці, та показали нам свою безмежну шану та любов до України💙💛

Більше фото ТУТ


"Світ глухих яскравий!"


Найцінніше надбання людства у світі - це спілкування, а жестова мова – це світ і засіб спілкування глухої людини”… До Міжнародного дня жестових мов (23.09) був проведений конкурс на кращу пісню або вірш жестовою мовою "Світ глухих яскравий!" Дякуємо за активну участь усім конкурсантам та їх вихователям, які заохочують дітей до творчих конкурсів!

Визначені три переможці отримали призи🎁 

Більше відео ТУТКоментарі