Методична робота

Проблемна тема школи: "Організаційно-педагогічні умови модифікації корекційно-реабілітаційного простору спеціального освітнього закладу" 

Виховна проблема школи:
"Реалізація наскрізних змістових ліній у виховний процес освітнього закладу – важлива умова формування шкільного середовища" 


Участь у міжнародних, обласних семінарах, onlain-конференціях.
1. Семінар при підтримці представництва Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ «Профілактика ВІЛ серед підлітків груп підвищеного ризику» (Коршунова Н.І.)
2. Курс навчальної програми «Якість рівних можливостей: як залучити людей з інвалідністю до процесів розвитку громади» в рамках проекту «Примирення в українському суспільстві: від енергії протесту до енергії творення» (Коршунова Н.І)
3. Міжнародний круглий стіл (онлайн) «Розвиток професійної компетентності керівника системи безперервної освіти: міжнародний досвід» (Коршунова Н.І.);
4. XVII Всеукраїнська науково-практична конференція з проблеми «Мовленнєвий режим у навчальній та виховній роботі в спец. школі для дітей з вадами слуху» (Коршунова Н.І.)
Як і що ти читаєш? 

Зразок 2

Зразок 3

Зразок 4Методичні рекомендації з проведення суспільно-інформаційних годинМетодика проведення інформаційно-пізнавальної години
       Стуктура аналізу виховної роботи за навчальний рік
                                             Інформаційно-пізнавальна година
Готуємо документи для табору відпочинкуТабель харчуванняРівень вихованості_Анкета для учнів 1-2 класівРівень вихованості_Анкета для учнів 3-5 класівРівень вихованості_Анкета 6-9 класиКарта вихованості класуАлгоритм обробки матеріалівМоніторинг рівня вихованості учнів 10-11 клас+Анкета для учнівПлан самоосвіти

Немає коментарів:

Дописати коментар