Влучні, спритні, кмітливі


У сучасних дітей та підлітків дуже часто виникають складнощі з проходженням процесу соціалізації. Прагнення долучитися до світу дорослих, яке характерно для підлітків, часто призводить до надмірного захоплення ними негативними зовнішніми атрибутами дорослого життя. 
Також поведінка, пов'язана з вживанням цих речовин стає для підлітків засобом зайняти певне, зручне для себе, положення в групі однолітків, виділитися серед інших, підвищити власну самооцінку. Але існує дуже багато альтернатив подібній поведінці, які нам також дає наше суспільство. Однією з таких альтернатив є заняття спортом. Це дозволяє вирішити відразу кілька завдань - в першу чергу це сприяє підвищенню самооцінки підлітків, дає можливість зайняти їх вільний час, сприяє прагненню до здорового способу життя. Одним з видів спорту, яким може займатися будь-яка дитина, незалежно від рівня попередньої фізичної підготовки - це стрільба.
Саме  тому учні 6-го класу з класним керівником та вихователем відвідали стрілецький клуб «Традиція». Діти із захопленням роздивлялися стрілецькі атрибути: вони ознайомилися з такими видами зброї як лук, арбалет, кортик, лазерні та пневматичні рушниці, автомати та пістолети, з їхньою історією.
Вони мали змогу пройти вступний курс з такого виду навчання як практична стрільба. Діти стріляли з лазерних пістолетів по рухливим мішеням, що давало змогу навчитися координувати рухи, розвивати влучність та вчитися виробляти стратегію ведення бою. Дуже цікавим були змагання на першість. Діти змагалися між собою на швидкість та влучність. 


Після того, як хлопці та дівчата «нагострили око», вони разом з інструктором перейшли на такий вид стрільби, як стрільба з арбалета та стрільба з пневматичної зброї. Наприкінці екскурсії діти мали змогу ознайомитися з експонатами часів першої та другої світових війн, які зберігаються у невеличкому музеї при стрілецькому клубі.  
Час минав дуже швидко, і ми незчулися як промайнули три години. Тож, треба було рушати додому. Екскурсія завершилася, а діти ще довго згадували весело проведений час.Коментарі