«Ми – це Україна!»


 Діти – це майбутнє держави. А яке майбутнє буде у наших дітей, залежить від нас, дорослих. Тому найнеобхіднішим у сьогоденні є виховання патріотизму у підростаючого покоління, прищеплення любові до рідної Батьківщини та її традицій. Саме таку мету ставили перед собою представники благодійної організації українських патріотів та благодійний фонд «Рука помощи» (кер. Марія Гришина), які запросили учнів нашої школи
(4-А кл. 7 кл., 8-А, 8-Б кл),  на спектакль «Ми – це Україна!», який відбувся у Запорізькому театрі юного глядача 7 жовтня.
Діти із нетерпінням чекали початку вистави, навіть холодна та вітряна погода не зіпсувала настрою. І ось, дійство розпочинається… Гасне світло, грає музика, і на сцені з'являються двоє… Двоє закоханих, Марічка та Людомир, які потраплять у минуле – у козацькі часи, до славетного козака Вернигори. Але вони порушують його спокій, і на їхню долю випадають важкі, але цікаві випробування: подорожуючи куточками нашої неньки-України, вони мають знатйи і принести козакові інгрідієнти для чудесного зілля – живу воду, перо сокола, стрічку річкової русалоньки та ягоди горобини. Поринаючи у незвичайну подорож, діти із захватом спостергіали за пригодами друзів, які познайомили їх з казковими героями – Лісовиком, Водяником та Чугайстром. Самец ці казкові персонажі допомагають нашим героям віднайти необхідне, і побувати у всіх чудових та прекрасних місцях нашої Батьківщини. Завдяки Марічці та Людомиру, діти потрапили у віртуальну подорож нашею рідною землею: побували у горах, степах, зачарованих лісах та отримали величезне задоволення. Висловлюємо щиру подяку Запорізькому театру юного глядача, благодійній організації українських патріотів та благодійному фонду «Рука помощи» за радість, яку вони подарували дітям.
Олена Третяк, вихователь 7 класу 

Коментарі