Золота красуня "Осінь"


               «Золота красуня – осінь – чарівниця!
                      По землі ступає, золотом іскриться.
                     В жовте і червоне листячко фарбує.
             І картини дивні ,чарівні малює!»
                                                               
Такими словами розпочалось свято осені для учнів 6 доп. і 6-А класів.
Осінь – чарівна пора року. Щороку ми милуємося її барвами, насолоджуємося її щедрими дарами, зігріваємося її останнім теплом аби згадувати про нього довгими, холодними зимовими вечорами.
Протягом осінніх місяців учні мали змогу спостерігати за змінами в живій і неживій природі, ознайомитися з орієнтовним переліком господарчих робіт та святами, що відзначають восени. Вони вчилися бачити красу цієї пори року, дивуватись і помічати дивосвіт природи рідного краю, її розмаїття й багатство, красу і щедрість, вели пошукову діяльність, користувалися довідковою та художньою дитячою літературою, виготовляли візерунки з осіннього листя та сухих квітів. Результати своєї роботи учні презентували на святі.
Під час заходу прозвучали вірші і пісня про осінь у виконанні учнів 6А класу.
Дівчата презентували із « бабусиної скрині» різні рецепти овочевих асорті, а хлопці композиції з листя та сухих квітів. Оскільки український народ любить осінь за її красу, щедрість, то він склав про цю пору року багато прислів’їв, приказок, загадок, прикмет. Учні мали змогу прийняти участь у конкурсах на краще знання прислів’їв, прикмет та загадок. Протягом свята підтримувався гарний настрій та дружня атмосфера.  
                                                          Вихователь 6 доп. класу Самарська І. В.  

Коментарі