Всі знайте вимоги пожежні і будьте дуже обережні!


Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстримальній ситуації. Тому, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань  на майбутнє.
Саме в цьому напрямі працює педколектив школи-інтернату «Джерело». Результати своєї роботи ми демонструємо під час проведення місячників безпеки життєдіяльності та пожежної безпеки.
Так, з 16 листопада по 18 грудня, в навчальному закладі пройшов місячник пожежної безпеки під гаслом «Небезпеці запобігай - 101 повідомляй!» 

В рамках місячника пожежної безпеки були проведені вікторини, конкурси, бесіди «Не жартуйте з газом», «Чому виникають пожежі?»; тематичні виховані години «Небезпечні забави», «Газ. Друг чи ворог?», на яких учням вихователі розповідали про причини та наслідки пожеж, різного роду НС, що виникають на теренах запорізької області, проте, як діяти у випадку їх виникнення та яких правил безпеки потрібно дотримуватися, щоб уникнути біди.
Життя та здоров’я людини – найвища цінність. У цьому твердженні шкільна дружина юних пожежників під час проведення занять з питань пожежної безпеки ще раз нагадала учням про надзвичайно важливі правила пожежної безпеки як під час навчання, так і зимового відпочинку.
Упродовж занять школярі дізналися багато цікавого і потрібного, що стане доповненням до предмета «Основи здоров’я».
Особливо увагу школярів звертали на дотримання правил поводження зі свічками, феєрверками у приміщенні під час Новорічних свят, електричними та побутовими приладами, нагадали як правильно діяти під час пожежі. Також не оминули у своєму виступі й актуальну тему «Вибухонебезпечні предмети» з показом навчального відеофільму. Продемонстрували зразок тривожної валізи, яку необхідно буде зібрати пожежному на випадок евакуації.
Відрадно, що під час цих заходів учні із захопленням слухали розповіді, а також демонстрували свої знання щодо правил пожежної безпеки. А щоб учні краще засвоїли необхідні правила пожежної безпеки, їм були вручені пам’ятки застережливого характеру.
А на завершення місячника пожежної безпеки був організований для дошкільнят і учнів молодшої ланки конкурс малюнків «Жартувати з вогнем неможна!», в яких малеча передала власне сприймання правил пожежної та особистої безпеки. Хочеться сподіватися, що проведення таких заходів озброїть наших дітей елементарними знаннями з питань пожежної безпеки та допоможе уникнути трагедій та зберегти своє життя.
Ірина Самарська, вихователь, відповідальна за безпеку

Коментарі