«Гармонія» єднає серця

20 травня  у  Запорізькій  обласній  філармонії ім. Глінки відбувся  V благодійний фестиваль «Гармонія сердець-2017».
Його незмінними організаторами  залишається волонтерська група «Angels» та Служба у справах дітей  обласної державної  адміністрації. Привітати дітей з цією  святковою подією завітали голова обласної ради Григорій Самардак та начальник Служби у справах дітей  обласної державної адміністрації  Антоніна Матвєєва.

Цього року у заході взяли участь 10 навчальних закладів, а у концертних номерах було задіяно понад 100 дітей і наші учні не стали винятком. Від нашої школи яскравими зірками засяяли нечуючі учні 4-А класу, які під керівництвом педагогів Парнюк Н.М., Коваленко Л.В. та Трубіної Н.С., виконували пісні у жестовому супроводі з відомими співаками, та неординарний та багатогранний Олександр Созінов, учень 9-Б класу. Він не тільки запалив душі присутніх незабутнім танком у стилі хіп-хоп, а й заполонив серця усіх дівчат, які були присутні на заході. Не обійшлося свято і без зіркових гостей. Ними стали ведуча телеканалу «Інтер» Анастасія Даугуле та українська співачка Юлія Войс, які дарували позитивний настрій та щирі посмішки протягом святкового дійства.
Разом з дітьми з дитячих будинків та реабілітаційних центрів на одній сцені виступали  Сабіна Сафарлі (гурт "FAR4"), Микола Білик, Світлана Ремжина, Rodion Pererodov, Ксенія Сосновська (Студія танцю "DNK"), Юрій Юрченко, "Tap Art Dance", Олексій Кіпа, Студія "Art-Style", Elizabet Cute, Владислава Заславська, "Wakeup Dance Center",Співачка "VITA", Кирило Клюйко, Stand Up project "California",Сергій Соловйов, Roxette cheerleaders, Михайло Герасимчук, Таетр танцю "Новий стиль", Олександр Мінаєв, Микита Кравченко (Студія танцю "DNK"), Soffi Eshford, Данило Соловйов,Katy Delikari, Олександр Коржов та багато інших.

Адміністрація школи-інтернату «Джерело», педагогічний та батьківський колективи висловлюють щиру подяку волонтерській групі «Angels», начальнику Служби у справах дітей  обласної державної  адміністрації А. Матвєєвій за те, що дали змогу вихованцям закладу завітати на свято гармонії та краси та підтримати своїх друзів у таку відповідальну мить, розділивши з ними моменти щастя і хвилювання.
Марія Фокіна, учениця 8 класу

Коментарі