Колектив "Джерело" підкорив столицю


20 лютого,  з метою виховання в молоді любові до Батьківщини, духовності, моральності, шанобливого ставлення до національних надбань українського народу, в навчально-науковому юридичному інституті Національного авіаційного університету (м. Київ) відбувся щорічний творчий  конкурс «Слово про Україну».  
Урочистий захід відкрила директор Інституту, д.ю.н., доцент Ірина Сопілко, яка побажала учасникам яскравих виступів і перемог. Продовжився конкурс виступами учасників з різних регіонів України: яскравими промовами, піснями, декламуванням віршів під музично-танцювальний супровід.
Честь представляти нашу школу на цьому конкурсі випала учениці 12 класу Пивоварчик Анастасії (керівник Панфілова Ганна Михайлівна). Настя  презентувала свою творчу роботу «Україна: вчора, сьогодні, завтра і назавжди».  

Разом з учасницею виступив й яскравий колектив учнів 4-А та 5-А класів, який підготували педагоги Людмила Коваленко та Наталія Трубіна. Вони подарували глядачам незабутній виступ – жестову пісню «Діти України».  
За результатами конкурсу колектив школи-інтернату «Джерело» виборов перемогу у номінації «Глядацькі симпатії», а Пивоварчик Анастасія зайняла перше місце. Наприкінці заходу, за давньою українською традицією, гостей привітали короваєм, який є символом благополуччя, достатку та сили духу нашого народу. Сподіваємося, що участь у конкурсі стане підґрнуттям для майбутніх творчих успіхів «джерелівців».


Коментарі