Щирий подарунок для освітян


 «Учитель – це той, хто творить Людину!»
Перший тиждень жовтня дарує гарний настрій, щирі посмішки та нескінченну вдячність освітянам України, адже вони відзначають своє професійне свято – День працівників освіти! Педагоги – це люди, які прийшли у свою професію за покликом серця, і їм зовсім не важливі дорогі дарунки та квіткові поля, а важливо знати, що діти, в яких вони вкладають свою душу, стануть справжніми людьми, навчаться робити добро та просто щиро любити.  
У переддень цього величного свята у концертному зал ім. М.І. Глінки урочисто вітали працівників освітніх закладів. Педагоги шкіл і позашкільних установ міста та області були нагородженні почесними відзнаками різних категорій за віддану працю та розбудову сучасної системи освіти, за любов до дітей та вірність професії. Честь вітати освітян випала голові облдержадміністрації Костянтину Брилю, представникам влади міста і області та народним депутатам України.
Серед нагороджених педагогів і вчитель інформатики нашого навчального закладу  Олександр Жук. Він став лауреатом обласної педагогічної премії  та увійшов у ТОП-10 
престижної національної премії для вчителів «Global Teacher Prize Ukraine 2018».
Після офіційної частини гості свята насолодилися яскравим концертом, який підготувала величезна команда вихованців позашкільних установ міста та області. Підготували привітання і наші творчі вихователі Юлія Циганок, Наталія Кузьменко та Ганна Саламатіна, які разом з танцювальним колективом «Пролісок», під керівництвом хореографа Коваленко Людмили Владленівни, представили жестову пісню з хореографічною постановкою. Виступ був яскравим та щирим, він зірвав справжній шквал оплесків від вдячних глядачів. Свято талановитих, неординарних дітей, майбутнього нашої країни, стало справжнім дарунком освітянській спільноті. Воно ще надовго залишиться у серця людей та на яскравих світлинах, які прикрашатимуть книжкові полички відданих справі вчителів.
Творча група


Коментарі