Слався, рідно Україно!

10 листопада, на базі ЗНУ відбувся другий міжрегіональний конкурс патріотичної пісні  та поезії «Слався, рідна Україно!»
Утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження історичної пам’яті про доленосні події у сучасній українській історії та сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у колі учнівської молоді, формування шанобливого ставлення до національних цінностей – головне завдання конкурсу.
Конкурс проходив у двох номінаціях – вокал і поезія, за трьома віковими категоріями – молодша група (7-9 років), середня (10-14 років) і старша (15-17 років). До конкурсної програми увійшли пісні та вірші українською мовою.
Своїми виступами діти висловили подяку присутнім у залі учасникам бойових дій в Афганістані, воїнам  АТО, прикордонникам. Від пронизливих до болю в душі віршів та пісень у присутніх  на очах з’являлися сльози.
Нікого не залишив байдужим і виступ вихованців школи-інтернату «Джерело». Учні заспівали жестову пісню «Ми - Вкраїни діти», упродовж всього виступу лунали бурні оплески. Справжньою подякою за старання дітей стала почесна нагорода – Диплом ІІІ ступеня. Дякуємо організатором за запрошення та подарований гарний настрій.
Галина Птіцина, вихователь 3-А класу

Коментарі